Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Олігархат атакує команду Президента, щоб знівелювати її досягнення

  • 6532
Олена Шуляк: Олігархат атакує команду Президента, щоб знівелювати її досягнення

Український олігархат перейшов від прихованого спротиву до відвертих атак на команду Президента, намагаючись нівелювати її досягнення та позитивні зміни в країні.

Про це заявила лідерка партії «Слуга Народу» Олена Шуляк на форумі депутатів місцевих рад в Одесі.

«Олігархат згуртовано перейшов у наступ, відкриту війну. Можемо побачити її прояви на низці українських телеканалів. Представники олігархів намагаються нівелювати досягнення команди Президента. Використовують маніпулятивні техніки, аби посіяти серед українців панічні настрої», – сказала вона.

Олена Шуляк також додала, що олігархічні клани, старі політики та колишні члени команди «Слуги Народу» намагаються внести розкол у партію. Також за допомогою поправкового спаму навмисно блокується ухвалення важливих для країни законів.

Крім того, зазначила очільниця «Слуги Народу», олігархи почали відкрито говорити що вони мають вплив на такі чутливі для людей сфери, як електрика, опалення, транспорт.

Нагадаємо, 5 листопада Президент Володимир Зеленський підписав закон про деолігархізацію (№5599), який починає демонтаж олігархічної системи в Україні. Відтепер олігархи, включені до спеціального реєстру на базі РНБО, подаватимуть декларацію про статки, не зможуть таємно зустрічатися з політиками та чиновниками, давати гроші політикам чи партіям, купувати об’єкти великої приватизації, фінансувати політичну агітацію або політичні мітинги. За словами глави держави, закон про олігархів захищає державність України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy