Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк оголосила старт Великого звіту місцевих депутатів і голів громад перед виборцями

  • 6171
Олена Шуляк оголосила старт Великого звіту місцевих депутатів і голів громад перед виборцями

«Слуга Народу» розпочинає період звітів місцевих депутатів усіх рівнів та голів громад перед виборцями. Цей процес отримав у партії неформальну назву «Великий звіт».

Про це повідомила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час робочого візиту на Житомирщину.

«Окремо наголошую: звіти не повинні проводитися формально, для галочки. Це не просто виконання формальних вимог закону. Звіт має бути публічним, проходити в громаді, фіксуватися на фото чи відео», – підкреслила вона.

За словами Олени Шуляк, майже тридцять років політики забували про свої обіцянки одразу ж після приходу до влади, тоді як Володимир Зеленський йшов на вибори з метою стати першим в історії України Президентом, який дотримує слова, і таку ж настанову дав і партії «Слуга Народу».

Вона переконана, така звітність дасть можливість не лише поділитися досягненнями на місцях, але й отримати від виборців зворотній зв’язок, почути людей і дослухатися до них.

«Це можливість розказати про Велике будівництво. Про програму «Нове село». Про ЦНАПи і проєкт «Поліцейський офіцер громади». Про діджиталізацію та електронний паспорт», – додала Олена Шуляк.

Олена Шуляк також запропонувала, щоб саме обласна партійна організація стала рушійною силою, що організувала б звіти депутатів.

«Депутати рад усіх рівнів – члени нашої політичної команди. 6400 депутатів по країні, 898 фракцій у місцевих радах, 225 голів громад. Не всі з них члени партії. Але партія несе відповідальність за кожного. За те, щоб він чи вона працювали на людей, а не на себе», – сказала очільниця «Слуги Народу».

В ході робочого візиту на Житомирщину Олена Шуляк взяла участь в урочистому відкритті Новоград-Волинського районного офісу партії «Слуга Народу», відвідала об’єкти програми «Велике будівництво», підприємства «Леся» та «Органік Мілк», а також заслухала звіти представників «Слуги Народу» у місцевому самоврядуванні на засіданні політради Житомирської обласної партійної організації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy