Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Офіційно зафіксовано 267 тис. повідомлень про зруйноване та пошкоджене житло

  • 397
Олена Шуляк: Офіційно зафіксовано 267 тис. повідомлень про зруйноване та пошкоджене житло

Найближчим часом парламент готовий ухвалити законопроєкт № 7198, який передбачає компенсації власникам зруйнованих або пошкоджених домівок, щоб оперативно забезпечити людей житлом. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Є житло, яке можна відремонтувати. Цим зараз активно займаються місцева влада. З резервного фонду виділяють гроші, щоб швидко замінити пошкоджені вікна, полагодити дахи, підготуватися до опалювального сезону, щоб люди могли переїхати у свої домівки. Але ситуація зі зруйнованим житлом, яке не підлягає відновленню, критична», – констатувала Шуляк.

За її словами, парламент підготував законопроєкт про компенсації власникам такого житла.

«Зараз готується до другого читання законопроєкт № 7198 – не чекаючи на репарації люди мають отримати компенсацію за зруйновані домівки. Сподіваюся, що найближчим часом ми його ухвалимо», – запевнила очільниця «Слуги Народу».

Передбачається, що всі інформповідомлення про зруйноване житло, подані через Дію або ЦНАПи, потраплятимуть до місцевої влади, де їх верифікують. Після цього спецкомісії організують технічне обстеження і визначать, чи підлягає житло відновленню.

«Якщо його можна відремонтувати, над цим працюватимуть місцеві адміністрації. Якщо відновлення неможливе, власник отримає компенсацію. Це будуть цільові кошти, їх можна буде використати виключно на придбання нового житла. Людина сама обиратиме, в якому населеному пункті хоче придбати житло – на вторинному ринку чи у новобудові», – пояснила Шуляк.

Вона пояснила, що для цього передбачено створення Фонду ліквідації наслідків російської агресії, який накопичуватиме конфісковані кошти російських банків та підприємств.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy