Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Норму компенсації за зруйноване житло можуть переглянути

  • 1362
Олена Шуляк: Норму компенсації за зруйноване житло можуть переглянути

Найближчим часом парламент готовий ухвалити законопроєкт про компенсацію за зруйноване житло. Втім кількість квадратних метрів, які компенсують, можуть переглянути. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Сума компенсації не може перевищувати 150 метрів квадратних. Ми поставили таке обмеження свідомо. Завдяки Мінцифрі та можливості подавати в «Дію» інформаційні повідомлення про зруйноване й пошкоджене житло в нас є можливість аналізувати дані. З тисяч поданих повідомлень десь 90 відсотків зруйнованих квартир ці 150 метрів покривають», – пояснила норму Шуляк.

Втім, за її спостереженнями, ця норма не завжди покриває збитки від руйнування приватних будинків, які зазвичай мають більшу площу.

«150 метрів квадратних як обмеження не підходять для зруйнованих будинків у приватному секторі, де більшість будинків – 180-250 квадратних метрів. І тут, очевидно, треба переглядати та збільшувати норму до 250 метрів квадратних», – вважає Шуляк.

Водночас вона наголошує, що держава не в змозі компенсувати абсолютно всі зруйновані квадратні метри, тож поки що виходитимуть з норми 150 кв м і тільки людям, які втратили житло.

«Ми дуже усвідомлено виключили з процесу компенсації юридичних осіб. Бо знаємо, що юридичні особи, які володіють житловим фондом, – це, швидше за все, бізнес. У результаті, всю комерційну та промислову нерухомість із законопроєкту виключено. Розберімося спочатку з людьми, потім з усім іншим», – пообіцяла очільниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy