Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк назвала три важливих законопроєкти, які парламент має швидко ухвалити

  • 5842
Олена Шуляк назвала три важливих законопроєкти, які парламент має швидко ухвалити

Покарання за корупцію в Збройних силах і в Міноборони, підвищення зарплати освітянам і пенсійна реформа – це ініціативи, задекларовані в програмі партії «Слуга Народу», що потребують швидкого ухвалення.

Про це сказала очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк в інтерв’ю Lb.ua.

«Ми проаналізували з командою програму, з якою йшли на вибори. Обрали десяток ініціатив, що знаходяться в умовній “червоній” зоні. Тобто це задекларовані ідеї, які ми ще не реалізували попри те, що понад 40% анонсованого “Слугою Народу” вже виконано. І на з’їзді в мене була пропозиція до фракції з вимогами негайно розробити (якщо не розроблені) такі законопроєкти, внести їх на розгляд до парламенту і проголосувати всім складом депутатської фракції», – пояснила вона.

По-перше, йдеться про запровадження жорсткого покарання за корупцію в Збройних силах і в Міноборони.

Це вимога виборців, зафіксована в програмі партії, нагадала Олена Шуляк.

По-друге – повинні бути зрозумілі програми підвищення заробітної плати.

«Якщо на наступний рік ми передбачили в бюджеті підвищення заробітних плат для працівників медичної системи, то з освітянами не так добре. Зрозуміло, що бюджет не може охопити всі витрати, які потрібно робити в країні, але стратегічне розуміння, програма має бути», – переконана лідерка партії.

Ще одна важлива ініціатива – пенсійна реформа.

«Два роки ми говоримо про пенсійну реформу, про другий рівень накопичувального страхування. “Друга пенсія” ще ми її називаємо. Є комітет. У комітеті напрацьовано законопроєкт. Його відправили на повторне перше читання. Переробили, погодили з Міністерством фінансів, з усіма стейкхолдерами, хто має стосунок до цієї реформи. Але він не розглядається комітетом, не виноситься до зали. Звичайно, в опозиції завжди буде своє бачення таких чутливих соціальних тем. Але якщо в нас у програмі зафіксовано ухвалення пенсійної реформи, чи “другої пенсії”, потрібно до неї рішучіше йти», – зазначила Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy