Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк назвала три головні проблеми Києва і їхнє вирішення

  • 14315
Олена Шуляк назвала три головні проблеми Києва і їхнє вирішення

Відсутність генплану, затори та брак громадських просторів і зелених зон – це три основні проблеми міста Києва, що потребують негайного втручання.

Про це заявила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час Київської конференції депутатів місцевих рад.

За її словами, при найбільшому місцевому бюджеті серед усіх територіальних громад країни Київ не має ані бачення, ані політичної волі для вирішення проблем міста – як нагальних і невідкладних, так і системних, стратегічних.

Серед найкритичніших проблем – відсутність повноцінного актуального генерального плану міста.

«Це і хаотичні та незаконні забудови, і відсутність раціонального використання коштів місцевої громади. Це постійна загроза розкрадання або розбазарювання бюджету міста. Це заміна реальної турботи про містян піаром місцевої влади і особистим піаром його мера», – сказала вона.

Друга проблема – транспортний трафік.

«Аналітики порахували, що затори забирають у кожного мешканця Києва близько 227 годин на рік. Тобто в середньому два роки життя киянин проводить у заторах. Це не просто години і витрачений час, це високі втрати для економіки. Київ вийшов у лідери за дуже сумною ознакою – забрудненістю повітря. Близько 75-80% забрудненості дає саме міський транспорт», – повідомила лідерка партії.

Олена Шуляк переконана, рішення у цих проблем є – будівництво перехоплюючих парковок і Київської обхідної дороги, яке вже розпочинається в межах не місцевої, а президентської програми «Велике будівництво».

Третя важлива проблема – зонування міста.

«У столиці на сьогодні – брак громадських просторів і зелених зон. На жаль, Київ за багатьма критеріями не є інклюзивним містом, в якому мали би бути спеціальні зони і простори для людей з інвалідністю, людей з дітьми, людей похилого віку.
Наші зелені зони, а точніше їхня хронічна недостатність – перетворюються на велику проблему, особливо якщо враховувати транспортне забруднення та 1 млн т відходів, які щороку викидають мешканці міста», – сказала народна депутатка.

Київ, на відміну від багатьох інших міст країни, має надійну фінансову «подушку», зауважила Олена Шуляк. А відтак, це одне з небагатьох міст, яке має можливість дбати саме про комфорт мешканців – на рівні Праги, Варшави, Будапешта. Проте, на жаль, проблеми столиці залишаються такими самими, і місцева влада не зробила фактично нічого, аби були якісь зрушення в їхньому вирішенні. Ганебну практику місцевої влади управління містом за принципом «business as usual» (роби як завжди) треба припинити.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy