Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк назвала реформи, які допоможуть відбудувати країну

  • 717
Олена Шуляк назвала реформи, які допоможуть відбудувати країну

Парламент працює над низкою законопроєктів, які допоможуть швидко, ефективно та прозоро відновити зруйновану інфраструктуру та житло українців. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Зараз у парламенті ми працюємо над стандартами, правилами та принципами, за якими відбуватиметься відновлення країни. Певні законопроєкти вже стали законами, інші готуємо до другого читання», – сказала Шуляк.

Вона нагадала, що Президент вже підписав закон, який стосується запровадження нових правил системи цивільного захисту.

«При плануванні нових територій враховуватимуть будівництво укритів та споруд подвійного призначення, наприклад, укріплених паркінгів, щоб максимально забезпечити безпеку людей», – повідомила очільниця «Слуги Народу».

Крім того, запроваджені мінімальні вимоги до енергоефективності будівель, це дасть змогу зменшувати споживання енергоресурсів.

«Також рамках нових стратегій відбудови ми готові ухвалити законопроєкт №7198. Він передбачає компенсацію за зруйноване житло, не чекаючи репарацій від рф. Сподіваємося, що найближчим часом законопроєкт винесуть на друге читання. Ми розуміємо, що це великі кошти, яких зараз обмаль, але ми знайшли можливість використовувати арештовані російські активи, щоб направляти їх на компенсації», – пояснила Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy