Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк назвала пріоритетні напрями повоєнної відбудови України

  • 390
Олена Шуляк назвала пріоритетні напрями повоєнної відбудови України

В основі відбудови інфраструктури, яка вже розпочалася і триватиме після нашої перемоги, обов’язково мають бути безпека, енергоефективність та екологічність. Про це в ефірі Українського радіо розповіла голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Влада вже зараз напрацьовує стандарти, за якими впроваджуватимуть основні складові відбудови: безпеку, енергоефективність та екологічність. Наприклад, ми переглянули систему цивільного захисту, укриттів та бомбосховищ. Розробляємо нові державні будівельні норми для того, щоб система укриттів, яку ми фактично будуватимемо з нуля, була ефективною та оптимальною. Плануємо використання споруд подвійного призначення – паркінгів, басейнів, спорткомплексів», – пояснила Шуляк.

Ще одним питанням національної безпеки вона вважає енергоефективність, особливо в умовах енергетичного шантажу з боку рф.

«Вкрай важливо, за якими стандартами зводитимуться нові будівлі. Вони мають бути енергоефективними та екологічно стійкими», – переконана очільниця «Слуги Народу».

Також одна зі складових відбудови – це утилізація та переробка без шкоди для екології величезної кількості будівельного сміття, яке утворилося внаслідок руйнувань від російських обстрілів.

«Ми вивчаємо досвід, зокрема ізраїльських і французьких компаній. Плануємо найкращі технологічні можливості закріпити на рівні законодавства та технічних документів. Тільки Бучанський район на Київщині має понад 2 млн тонн будівельних руйнувань. А ще треба враховувати обсяги, які будуть у Харкові, Маріуполі, інших містах», – сказала Шуляк.

Вона нагадала, що зараз триває оперативне відновлення транспортного сполучення, ремонт об’єктів критичної інфраструктури та житлових будинків в тих областях, які найбільше постраждали від російського вторгнення. Кошти на це уряд виділив з резервного фонду.

«Київська, Житомирська, Сумська, Чернігівська, Харківська та Херсонська області: на рівні місцевої влади, областей, громад вживаються всі заходи для того, щоб до зими роботи зі встановлення вікон, ремонту дахів були завершені», – підсумувала голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy