Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк назвала ключові переваги угоди про зону вільної торгівлі з Туреччиною

  • 9523
  • 1
Олена Шуляк назвала ключові переваги угоди про зону вільної торгівлі з Туреччиною

Створення зони вільної торгівлі між Україною та Туреччиною – надзвичайно важлива геополітична та економічна подія, що стане запорукою миру і стабільності в Чорноморсько-Середземноморському регіоні та гарантуватиме взаємну вигоду для обох держав.

Про це заявила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, коментуючи підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Туреччиною.

Серед переваг угоди вона назвала можливість повної інтеграції України з країнами Pan-Euro-Med – загальний обсяг торгівлі з цим регіоном може скласти до 75% українського експорту. Таким чином наша держава зможе збільшувати експорт товарів в цей регіон на понад 20% щорічно впродовж 5 років, пояснила Олена Шуляк.

«Туреччина належить до економічного регіону Pan-Euro-Mediterranean, який є номером один для українського експорту. Там сконцентровано 54% товарообігу України. Угода про ЗВТ активізує торговельні відносини з країнами Перської затоки і Південно-Східної Азії», – пояснила політик.

Також за угодою про ЗВТ Туреччина обнуляє мита на 10337 товарних позицій (95% від загальної кількості товарів). Так, 56% українського експорту потраплятиме до Туреччини безмитно.

Окрім того, зона вільної торгівлі сприятиме розвитку галузей, що працюватимуть на експорт, а звідси – створення нових робочих місць, згенерована додана вартість, сплачені податки.

Серед інших переваг – скасування дозволів на ввіз до Туреччини порожнього автомобільного транспорту, тобто наші фури зможуть в’їжджати без вантажу та повертатися з товарами, лібералізація доступу українських компаній на свій ринок послуг – український бізнес зможе засновувати в Туреччині свої філії та вести діяльність.

«Більше того, в Чорноморському регіоні є дві потужні військові сили – Туреччина та Росія. Партнерство з Туреччиною додає Україні сил, аби стримати агресію РФ, яка робить ставку саме на наше економічне знекровлення», – підсумувала лідерка партії «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Сергій Марцинюк
Сергій Марцинюк
2 роки тому

Це — зелене світло до інших держав!!!👍🤝 Співпраця з малим та середнім бізнесом які існують також в інших державах !!!

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy