Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк назвала громади-лідери по заохоченим заявам на компенсацію

  • 197
Олена Шуляк назвала громади-лідери по заохоченим заявам на компенсацію

Лідери по відпрацьованих комісією заявам на компенсацію за пошкоджене майно в межах держпрограми єВідновлення – Ірпінська, Макарівська, Охтирська, Харківська громади.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу», голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

За її словами, загалом українцям виплатили (передали на виплату) компенсацій в межах держпрограми єВідновлення вже на 115 млн грн.

«Держава надала громадам цифрові інструменти та гроші для компенсацій людям. На сьогодні маємо 510 створених комісій з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна. Ці комісії розглядають заяви, надають консультації, обстежують об’єкти, приймають рішення щодо надання відшкодування тощо», – зазначила вона.

Втім, кількість відпрацьованих заяв такими комісіями бажала б кращого, зауважила голова партії.

До прикладу, у Києві така комісія відпрацювала лише 8 заяв з 624-х. Схожа ситуація у багатьох інших громадах.

«Роль ОМС на шляху до відновлення неоціненна. Хочеться вірити, що у кожній громаді це розуміють і ближчим часом комісії значно активніше опрацьовуватимуть та задовільнятимуть заяви людей. Бо тільки спільними зусиллями зможемо відбудувати країну», – переконана Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy