Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк назвала головні умови для перемоги України над рф

  • 331
Олена Шуляк назвала головні умови для перемоги України над рф

Посилення ЗСУ, пришвидшення поставок зброї, активізація процесу входження до НАТО та ЄС – це ті завдання і виклики, які допоможуть зробити 2023-й роком перемоги. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Маємо зробити разом з нашими партнерами все, щоб саме 2023 рік став роком нашої перемоги. Це означає подальше посилення наших Збройних сил, розвиток оборонної промисловості, розширення і пришвидшення поставок зброї від наших партнерів», – сказала Шуляк.

Вона додала, що ще одним завданням України на цьому етапі є намагання домогтися реалізації всеохоплюючої мирної ініціативи Президента Володимира Зеленського – Формули миру для відновлення безпеки України і міжнародного порядку.

«Вона передбачає забезпечення радіаційної, ядерної, продовольчої та енергетичної безпеки. Звільнення усіх полонених і депортованих, виконання статуту ООН, відновлення територіальної цілісності України. Виведення російських військ і припинення бойових дій, повернення справедливості і покарання військових злочинців. Розмінування та протидії екоциду, недопущення ескалації, фіксацію закінчення війни та безпекові гарантії для України», – нагадала очільниця «Слуги Народу».

Також, за її словами, цьогоріч Україна має зробити все, щоб почати переговори про членство у Європейському союзі.

«Це рівною мірою залежить як від зусиль державної і парламентської дипломатії, так і від роботи з синхронізації законодавства, виконання вимог європейських структур», – пояснила Шуляк.

Ще одним важливим завданням вона назвала пришвидшення процесу вступу до НАТО.

«Ми маємо оформити де-юре те, що вже сталося де-факто, адже Україна сьогодні фактично є форпостом НАТО і всього вільного світу на сході Європи у боротьбі із диктаторським режимом путіна», – констатувала голова партії.

Вона запевнила, що вже зараз напрацьовують законодавчі передумови для відновлення і модернізації України, щоб після перемоги ми змогли будувати і відбудовувати країну за сучасним європейським зразком.

«А головне, треба пам’ятати: наша єдність є фундаментом нашої стійкості. Саме наша згуртованість допомагала і допомагає нам протистояти ворогу і перемагати його. Маємо берегти нашу єдність, дбати про державу і про одне одного, не допускати жодних внутрішніх розбратів і політиканства. Перемогти – це спільне завдання усіх українців, а надто – українських політиків, депутатів, посадовців», – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy