Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк назвала головні принципи відновлення України після війни

  • 555
Олена Шуляк назвала головні принципи відновлення України після війни

Безпечне та енергоефективне будівництво житла, цифровізація державних послуг, а також участь громадян у розвитку регіонів – це основні принципи відбудови України після війни.

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час заходу Великий день з NV. Діалоги про відновлення України.

Серед важливих стандартів відновлення, які вже підтримав парламент, – заборона використання у будівництві шкідливих матеріалів таких як азбест, нові вимоги до енергоефективності будівель, якість та безпека будівельних матеріалів на ринку – це перший крок до промислового безвізу (Верховна Рада вже імплементувала в Україні 305 європейський регламент).

Будуть в Україні і такі стандарти відновлення, які в ЄС не так широко використовуються. Але для України – це стандарт №1 – безпека. Наразі переглядається вся система цивільного захисту, яким чином потрібно ухвалювати ті чи інші рішення, аби забезпечити країну укриттями.

Також після війни планується перехід на планування відбудови на різних рівнях. Так, уже зараз деокуповані громади розробляють програми комплексного відновлення, де аналізують економічний, демографічний екологічний чинники.

«Програми комплексного відновлення ставатимуть основою для розроблення генпланів міст та іншої містобудівної документації», – додала голова партії.

Ще один важливий чинник – вся післявоєнна відбудова має відбуватись за участі громадян.

«Мешканці самі зможуть обирати різні проєкти розвитку. Ми в парламенті вже підготували до другого читання законопроєкт, за яким мешканці громади матимуть можливість через Дію голосувати за проєкти регіонального розвитку. Люди самі обиратимуть, як розвиватиметься місто», – сказала Олена Шуляк.

І останній важливий чинник – тотальна цифровізація. Можливість надавати якісні послуги з використанням цифрових інструментів, усуваючи чиновників від контакту з громадянами і таким чином створювати антикорупційний стандарт.

«Зараз нам потрібно створити умови, щоб українці повертались додому, мали гідні умови життя, гідну оплату праці, створювати інвестиційний клімат і економічні умови, щоб бізнес міг вільно працювати», – підсумувала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy