Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк назвала головні пріоритети політики підтримки ветеранів

  • 314
Олена Шуляк назвала головні пріоритети політики підтримки ветеранів

Нові умови, у яких опинилася Україна після повномасштабного російського вторгнення, потребують нових підходів до політики підтримки ветеранів.

Про це заявила голова політичної партії Слуга Народу» Олена Шуляк.

«До повномасштабного вторгнення ми мали понад 493 тис. учасників бойових дій. Загалом з іншими категоріями ветеранів та членів сімей загиблих маємо на сьогодні більш ніж 896 тис. осіб. А за попередніми прогнозами, після нашої перемоги їхня кількість може сягнути 3 млн осіб. Всім їм необхідна всебічна підтримка зараз і у перспективі – соціальна, економічна, психологічна. І ми маємо її забезпечити», – сказала Шуляк.

За її словами, нова політика стосовно ветеранів після нашої перемоги має враховувати, перш за все, потреби в адаптації військових до цивільного життя, підтримку осіб з інвалідністю, гідний соцзахист та можливість працевлаштуватися чи започаткувати свою справу.

«Наша відповідальність зробити так, щоб принаймні 60% ветеранів могли знайти роботу: отримати цивільну спеціальність, яка відповідає потребам ринку праці, взяти участь у програмах заохочення підприємництва. А розвиток ветеранського бізнесу – це й нові робочі місця і нові актуальні сфери діяльності», – запевняє очільниця «Слуги Народу».

Вона додала, що ветеранам також слід забезпечити можливість продовжити службу в Україні, а в перспективі опрацювати можливість легалізації та контролю надання військових послуг за кордоном.

«Центри ветеранського розвитку, ветеранський спорт та бізнес, ветеранські фонди та забезпечення житлом – все це має стати реаліями нової державної політики стосовно людей, які захищають нашу свободу», – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy