Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Найближчим часом парламент ухвалить законопроєкт про компенсацію за зруйноване житло

  • 1397
Олена Шуляк: Найближчим часом парламент ухвалить законопроєкт про компенсацію за зруйноване житло

Одним з пріоритетів Верховної Ради є забезпечення житлом українців, які втратили його через військову агресію рф. Про це заявила голова політичної партії “Слуга Народу” Олена Шуляк.

“Це одна з головних наших ініціатив, вона вже прийнята у першому читанні та готується до другого. Це законопроєкт №7198 про державну компенсацію за зруйноване внаслідок війни житло . Ми розробляємо механізм, щоб люди, яки втратили свої домівки, обов’язково отримали нові квадратні метри там, де вони оберуть – у своєму або іншому селі чи місті” – пояснила Шуляк.

Вона запевнила, що затримки з ухваленням цього законопроєкту не буде, і його можуть ухвалити під час найближчого засідання парламенту, яке ймовірно відбудеться цього тижня.

“Це для нас першочергове завдання. Постраждалі люди мають бути впевненими, що держава забезпечить їх житлом – всіх українців, яки виїхали за кордон або є внутрішніми переселенцями. Ми хочемо, щоб усі повернулися та мали можливість безпечно й комфортно жити в Україні”, – сказала очільниця “Слуги Народу”.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy