Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Наша перемога стане спільною перемогою всіх наших партнерів та ЄС

  • 105
Олена Шуляк: Наша перемога стане спільною перемогою всіх наших партнерів та ЄС

Оборонна підтримка, євроінтеграція, санкційний тиск на агресора та відновлення країни є головними темами для співпраці Європейського Союзу та України.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час спільного брифінгу депутатів Європарламенту та народних депутатів «Слуги Народу».

«Ми вдячні нашим колегам за підтримку з перших днів повномасштабного вторгнення і за численні ініціативи підтримки України. Зокрема за нещодавню Резолюцію Європарламенту про надання нам потрібного озброєння, фінансової та гуманітарної допомоги, а також притягнення до відповідальності путіна і його злочинного режиму», – сказала Шуляк.

Вона наголосила, що сьогодні є низка напрямків взаємодії між Україною та ЄС, які є важливими для перемоги над агресором. Перш за все це посилення оборонної підтримки, адже ворог продовжує знищувати критичну інфраструктуру країни, під постійними обстрілами знаходиться житлова інфраструктура.

«Нам потрібні 100, а не 10 «Патріотів». Потрібні 100, а не 10 танків Leopard, нам потрібні мільярди артилерійських снарядів, сотні винищувачів F16», – наголосила очільниця «Слуги Народу».

Також вона закликала європейських партнерів об’єднуватися навколо Формули миру, яку запропонував Президент України Володимир Зеленський, щоб найти спільний шлях для встановлення справедливого та стійкого миру та відшукати механізми позбавлення рф можливості у майбутньому знову розпочати агресію.

Другим напрямком співробітництва, за словами Шуляк, є шлях України до членства в ЄС.

«Попри повномасштабну війну ми продовжуємо наш євроінтеграційний шлях і очікуємо прогресу в найближчі місяці. Зокрема у червні очікуємо затвердження переговорної рамки для вступу в ЄС», – зазначила глава «Слуги Народу».

Посилення санкційного тиску на рф є третім напрямком спільної роботи.

«Разом з європейськими партнерами ми готові працювати не тільки над посиленням санкцій, але й над тим, щоб вони працювали більш ефективно, ніж зараз», – зауважила парламентарка.

Четвертим напрямком співпраці є процес відновлення України, який орієнтовно потребуватиме $700 млрд протягом наступних 10 років.

«Ми вітаємо початок роботи Міжнародного реєстру збитків, основою якого став створений нами Реєстр пошкодженого та знищеного майна. Відновлення України стане нашою спільною інвестицією в добробут Європи», – запевнила Шуляк.

Вона наголосила, що перемога України має стати спільним завданням, адже сьогодні наша країна захищає європейські цінності.

«Перемога буде спільною – україністкою і всіх наших партнерів, зокрема і Європейського Союзу», – підсумувала очільниця «Слуги Народу».

Нагадаємо, 27-28 березня Київ відвідали представники політичної групи Європарламенту Renew Europe, які презентували розроблений ними «Позиційний документ з європейської безпеки».

Renew Europe входить до європейської партії ALDE – Альянс лібералів і демократів за Європу, членом якої є політична партія «Слуга Народу». На національному рівні партії-члени АLDE беруть участь в урядах 12 з 27 країн ЄС. Також до лібералів належить і президент Європейської ради Шарль Мішель.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy