Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Напрацьовуємо план дерегуляції українського бізнесу

  • 464
Олена Шуляк: Напрацьовуємо план дерегуляції українського бізнесу

Представники міжвідомчої групи з питань дерегуляції, членом якої відсьогодні є очільниця «Слуги Народу» Олена Шуляк, разом із Державною регуляторною службою України, представниками уряду та парламенту, правоохоронцями, бізнесом та експертними групами розпочали збір пропозицій до плану дерегуляції для українського бізнесу. З проектом плану можна ознайомитися на сайті ДРС, а до 25.06.22 надати свої пропозиції та зауваження.

Про це повідомила Олена Шуляк, коментуючи результати засідання.

«Якісний план дерегуляції для українського бізнесу, що працює під час війни — необхідність, без якої неможлива адекватна робота нині та відновлення української економіки після нашої перемоги. Лише так зможемо створити сприятливе середовище для ведення господарської діяльності та заохотити інвестиції», — наголосила вона.

Наступний крок — зустріч із представникам Мінреінтеграції, правоохоронцями, прокуратурою, СБУ, щоб допомогти українському бізнесу на окупованих територіях.

«Між тим, найближчим часом законодавчо на рівні парламенту вирішимо проблеми критичного імпорту, який нині є достатньо вибірковим для підприємств. Як і обіцяла — спрямовуємо всі можливості задля допомоги нашим підприємцям. Далі буде!», — зазначила голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy