Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк наполягає на ухваленні прозорих процедур розміщення МАФів та парковок в українських містах

  • 245
Олена Шуляк наполягає на ухваленні прозорих процедур розміщення МАФів та парковок в українських містах

Комітет Верховної ради з питань державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав законопроект №9233, спрямований на підвищення прозорості процедури розміщення кіосків та парковок в українських містах. Про це розповіла народна депутатка, голова вказаного комітету та очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Процедура розміщення кіосків парковок в українських містах може стати відкритою: з громадськими обговореннями та прозорими електронними конкурсами. Відповідний законопроект №9233 щодо підвищення ефективності залучення суб’єктів господарювання у сфері благоустрою та містобудівної діяльності наш Комітет рекомендував для розгляду у парламенті», – розповіла народна епутатка.

Ініціатори законопроекту пропонують встановлювати МАФи лише за результатами проведення електронного аукціону, а права на розміщення надавати через електронну торгову систему, як це відбувається у сфері оренди державного і комунального майна. Це дозволить підприємцям чесно та прозоро отримати право на  розміщення тимчасових споруд, а місцевим бюджетам збільшити надходження, адже переможець конкурсу пропонує найвищу ціну.

Крім того, за словами Олени Шуляк, на сьогоднішньому засіданні комітету депутати підтримали законопроект №7029 щодо спрощення управління багатоквартирними будинками, завдяки якому з’явиться можливість проведення зборів повністю або частково в режимі відеоконференції, а також онлайн-голосування за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

«Також під час засідання комітету: створили робочу групу з доопрацювання та підготовки до другого читання законопроекту №6458 про здійснення комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду; створили підкомітети з питань співробітництва територіальних громад та регіонів та з питань цифровізації», – констатувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy