Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: На потреби оборони додатково спрямують 36,5 млрд грн

  • 7032
Олена Шуляк: На потреби оборони додатково спрямують 36,5 млрд грн

Парламент планує внести зміни до Державного бюджету на 2022 рік і спрямувати 36,5 млрд грн на потреби оборони.

Про це повідомила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

У документі планується виділити 21 млрд грн на грошове забезпечення військовослужбовців ЗСУ та ДССТ, 6,46 млрд грн – на озброєння, 1,4 млрд грн на закупівлю пально-мастильних матеріалів, 1,15 млрд грн на сили ТрО, 3,73 млрд грн – закупівля засобів індивідуального захисту (100 тис. комплектів), 1,5 млрд грн на закупівлю послуг з організації харчування (близько 40 тис. військовослужбовців), 0,21 млрд грн на закупівлю сухих пайків (700 тис. наборів), 1 млрд грн – закупівля предметів речового майна.

Шляхи наповнення бюджету на ці потреби – рента з компаній, які працюють у сфері видобутку газу, перевиконання бюджету у січні-лютому і можлива зовнішня допомога, розповіла вона.

«Також маємо передбачити в бюджеті кошти на резервістів, і Міноборони вже дало розрахунки – там близько 2 млрд на місяць.

Окрім того, сьогодні реєструються і завтра можуть потрапити на розгляд парламенту законопроєкти щодо змін в бюджетний кодекс, за якими уряд зможе оперативно розпоряджатись коштами на потреби армії. А також законопроєкт про зміни в закон про закупівлі про тимчасове виведення деяких груп товарів, важливих для закупки із процедур», – зазначила голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy