Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Ми намагаємося зробити все, щоб забезпечити житлом переселенців

  • 395
Олена Шуляк: Ми намагаємося зробити все, щоб забезпечити житлом переселенців

Уряд та місцева влада працюють над тим, щоб забезпечити тимчасовим житлом всіх, хто цього потребує. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк в ефірі телемарафону єдиних новин.

«У короткий термін та за рахунок лише коштів з резервного фонду неможливо збудувати нове житло, тому громади знаходять тимчасовий прихисток для людей, які втратили домівки», – сказала Шуляк.

За її словами, зараз максимально використовують надання тимчасового житла у родинах, які можуть приймати у себе людей. У цьому випадку держава компенсує комунальні витрати й вже десятки тисяч сімей знайшли прихисток.

«На рівні громад виділяють санаторії, профілактичні заклади, щоб забезпечити тимчасове проживання. З місцевою владою та урядом розробляються різні механізми, щоб таке тимчасове житло надати людям якомога швидше. Звичайно хочеться пришвидшити надання постійного житла, але ми розуміємо, що в країні триває війна», – констатувала очільниця «Слуги Народу».

За її даними, на всі потреби вже виділено понад 1,4 млрд грн.

«Це комплекс робіт: розмінування територій, відновлення транспортного сполучення, відновлення комунальних мереж і поточний ремонт – нові вікна, двері, дахи. На сьогодні ці роботи проводять у деокупованих областях – Чернігівській, Сумській, Київській та Житомирській», – повідомила Шуляк.

Водночас вона запевнила, що парламент продовжує розробляти законодавчі механізми, щоб власники зруйнованого житла отримали компенсації.

Очільниця «Слуги Народу» нагадала, що парламент вже ухвалив у першому читанні законопроєкт № 7198, який передбачає компенсацію власникам зруйнованого та пошкодженого житла. Зараз триває підготовка законопроєкту до другого читання.

«Але всі розуміють, що зараз завдання номер один – перемогти у війні. Всі зусилля Президента, уряду, парламенту направлені на те, щоб в України була зброя та перемога настала якнайшвидше», – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy