Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: «Слуга Народу» планує провести зустрічі з бізнесом по всій Україні

  • 442
Олена Шуляк: «Слуга Народу» планує провести зустрічі з бізнесом по всій Україні

«Слуга Народу» планує провести зустрічі з бізнесом по всій Україні, щоб знайти чесний баланс між бажаннями підприємців і потребами економіки воєнного часу.

Про це голова партії Олена Шуляк заявила під час засідання Національної Ради громад, яка відбулась на Житомирщині.
«Цей баланс не буде в один чи інший бік. Десь прийдеться бізнесу відмовитися від якихось надій на полегшення. Десь прийдеться радикально скоротити державні видатки (і держава до цього готова). Але цей баланс повинен бути предметом діалогу», – переконана вона.

Саме тому у політичній силі планують створити платформу для підтримки бізнесу, у межах якої народні депутати з різних комітетів проводитимуть зустрічі з українськими компаніями у різних регіонах.

Це буде відверта, непублічна розмова – про проблеми, про умови для бізнесу, про можливості відновлення бізнесів, відкриття нових підприємств чи принаймні вже існуючих, дерегуляцію і оподаткування тощо, пояснила Олена Шуляк.

Водночас на обласному рівні партійна організація може створити подібні формати із місцевим бізнесом.

«У найближчі тижні ставимо собі за мету налагодити справді якісну комунікацію партії з бізнесом. Це стосується не лише найбільш безпечних на сьогодні регіонів, а й областей, які звільнені від окупації. Ми маємо відновлювати та розгортати бізнес-процеси, створювати нові ланцюжки виробництва скрізь, де це можливо», – наголосила народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy