Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Ми довели, що недоторканої касти депутатів не існує

  • 137
Олена Шуляк: Ми довели, що недоторканої касти депутатів не існує

Корупційні скандали, пов’язані з народними депутатами, були у всіх скликаннях та у всіх політичних сил. Але головне те, наскільки рішуче та швидко партія на це реагує. На цьому наголосила очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк в інтерв’ю РБК-Україна.

«Ми бачимо, що в скандали і корупційні історії втягнуті депутати з різних політичних сил. Головне, як швидко і партія, і фракція реагують. Гадаю, ми показали, що швидко і безкомпромісно можемо реагувати, наша партія досить швидко позбулася певних людей», – зауважила Шуляк.

Вона додала, що народні депутати, які мають стосунок до корупції, повинні нести відповідальність. І саме за каденції монобільшості антикорупційні органи почали активно реагувати на такі порушення.

«З депутатів знято ореол недоторканності. Ми показали, що це не людина, до якої не можна підійти, яка ніколи не буде засуджена і може жити безкарно. Цей міф точно зруйновано. Ми довели, що такої касти депутатів не існує», – констатувала очільниця партії «Слуга Народу».

Шуляк наголосила – неважливо, хто саме порушує закон – депутат, посадовець, бізнесмен. За будь-яке порушення має бути невідворотне покарання.

«В інших політичних силах є схожі приклади: незадекларовані будинки в Іспанії, ті ж автівки. Хотілося б, щоб незалежно від того, в яку політичну силу входить людина, у колег була схожа за своєю швидкістю реакція на такі речі», – підсумувала голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy