Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Молодь поверне Крим в Україну і в сучасний цивілізований світ

  • 374
Олена Шуляк: Молодь поверне Крим в Україну і в сучасний цивілізований світ

Попри російську пропаганду, намагання окупантів перетворити півострів на військову базу та мілітаризувати кримську молодь, багато молодих кримчан не хворіють на рашизм та зможуть допомогти реінтегрувати Крим після його звільнення.

Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» під час Форуму «Крим Wave», організованого молодіжним крилом «ЗеМолодіжка» політичної партії «Слуга Народу», за участі Представництва Президента України в АР Крим та проєктно-освітньої платформи Q-hub.

«Окупанти продовжують масову мілітаризацію молоді на території Криму – там функціонують 874 загони так званої «Юнармії», їх загальна чисельність 29 тисяч осіб. Крим старіє через зниження народжуваності та втрачає активну молодь із підприємницькими здібностями через ізоляцію. Але молодь – як на тимчасово окупованих, так і на підконтрольних Україні територіях, здатна змінити ситуацію», – сказала Шуляк.

За її словами, зараз перед Україною стоїть не лише питання, як повернути Крим, але й як реінтегрувати місцеве населення після звільнення півострова. І провідну роль у цьому процесі може зіграти саме молодь.

«До великої війни в Україні працювала програма, за якою кримські абітурієнти могли вступати до українських університетів за спрощеною процедурою. Молодь з тимчасово окупованих Донбасу й Криму, якій вдалося вступити до університетів України, ділилася своїм досвідом. Ці хлопці й дівчата точно не хворіють на рашизм. І таких на півострові багато, навіть попри шалену пропаганду», – запевнила очільниця «Слуги Народу».

Вона пояснила це тим, що молодь не дивиться телевізор, не страждає ностальгією за радянським минулим, подорожує, обходить блокування інтернет-ресурсів та спілкується з усім світом. І саме такі молоді люди можуть стати основою реінтеграції півострова після його звільнення.

«Я вірю, що ви станете поколінням, яке поверне Крим. Поверне не просто в Україну – а в сучасний глобальний цивілізований світ», – звернулась Шуляк до учасників Форуму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy