Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Місцеві депутати зможуть увійти в партійний список на виборах до ВРУ

  • 21138
Олена Шуляк: Місцеві депутати зможуть увійти в партійний список на виборах до ВРУ

«Слуга Народу» запроваджує реальний соціальний ліфт для своїх партійців. Кожен відповідальний депутат, який активно працює та показує результат на місцях, зможе увійти до партійного списку на виборах до Верховної Ради.

Про це заявила очільниця «Слуги Народу» Олена Шуляк під час форуму депутатів місцевих рад від партії в Одесі.

«У партій повинен працювати соціальний ліфт, повинен бути так званий кадровий резерв. Хотілося, щоб ті місцеві депутати, які показують результати, в яких горять очі та які є активними, щоб ми надавали їх згодом у списках на вибори до Верховної Ради», – наголосила вона.

Голова партії закликала партійців брати участь і висувати кандидатів на довиборах: «Тренуйте м’язи, бо в нас попереду велика боротьба – вибори до парламенту».

Олена Шуляк переконана, що робота на місцях, залучення людей до підтримки Президента і партії, авторитет у громадах – все це має бути підставою для потрапляння місцевих депутатів у партійні списки на виборах до Верховної Ради.

Також зараз для партії надважливе завдання – розбудовувати місцеві команди по всій Україні.

«Регіональні обласні організації – це база і опора партійного будівництва та комунікації з виборцями. У нас є сподівання на розвиток партії, який може надати саме регіони. Тож, якщо ми поставимо за ціль налагодити комунікацію, зробити потужними наші команди на місцях – у нас це вийде», – сказала голова партії.

Як зауважила Олена Шуляк, таким чином політична партія посилить свою здатність працювати як єдина команда. І це дозволить ефективно боротись з намаганням розколоти фракцію та партію, до чого вдаються старі політики в олігархічних медіа, додала народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy