Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Міські ради не повинні займатися політичними питаннями

  • 10401
Олена Шуляк: Міські ради не повинні займатися політичними питаннями

Політична партія «Слуга Народу» виступає проти, аби міські ради займалися політичними питаннями на кшталт справи Петра Порошенка і тиснули на суд.

Про це заявила очільниця партії Олена Шуляк на брифінгу, коментуючи ситуацію навколо звернення депутатів Київради від «Європейської Солідарності» щодо недопущення здійснення так званого політичного переслідування Петра Порошенка.

«Політична заява набрала 62 голоси з 61 мінімального, що свідчить про низьку політичну легітимність заяви. Ми бачили, як збирали депутатів, щоб протягнути заяву, яка стосується держзради щодо справи Порошенка», – зазначила вона.

У «Слузі Народу» наголосили, що не хотіли, аби міські ради займалися такими політичними питаннями.

«Ми би хотіли, щоб місцеві депутати поверталися до питань розвитку міста і киян. Таких проблем тисячі: хаотична забудова, екологічні проблеми, транспортний колапс, постійні розкрадання бюджетів – від будівництва метро до мостів та інших інфраструктурних проєктів. Я звернулась до ініціатора заяви повернутися обличчям до киян і взятися за господарські справи, а не займатися політичним тиском на суд, Верховну Раду та інші органи виконавчої влади», – закликала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy