Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Медики та волонтери – це окремий фронт, який наближає нашу перемогу

  • 6714
Олена Шуляк: Медики та волонтери – це окремий фронт, який наближає нашу перемогу

Ефективна та оперативна робота медичних закладів та волонтерських хабів щодня наближають нашу країну до перемоги.

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час робочого візиту на Рівненщину.

«Сьогодні у Рівному ми відвідали Центральну міську лікарню, де наші фахові лікарі щодня рятують українських захисників і допомагають їм швидше стати на ноги. Це один з кращих лікувальних закладів області. Впроваджує нові методики, розширює спектр послуги. Є підтвердженням успішності медичної реформи. В часи війни лікує багато поранених на фронті і таким чином наближають нашу перемогу. Медики у тилу виконують надскладні операції. Це також окремий фронт, без якого перемога неможлива», – переконана вона.

Як повідомила народна депутатка «Слуги Народу», на базі лікарні планують збудувати новий сучасний центр трансплантології. Для цього до війни почали реконструкцію хірургічного корпусу КНП “Центральна міська лікарня” з добудовою 4-го поверху.

«Рівненська лікарня увійшла до пілотного проєкту МОЗ із відкриття трансплантаційних відділень по Україні. Медзаклад має ліцензію на проведення трансплантацій, рівненські лікарі цього та минулого року вже провели декілька успішних операцій із пересадки органів», – зауважила політик.

Також в межах поїздки голова партії відвідала волонтерський хаб Ukraine for Heroes, який працює під егідою Офісу Президента України та співпрацює з владою, зокрема з головою Рівненського осередку «Слуги Народу» Юрієм Ліпським і народним депутатом Олександром Ковальчуком, а також з понад півсотнею органів влади, надає допомогу цивільному населенню та захисникам України у Київській, Чернігівській, Сумській, Одеській, Харківській, Донецькій, Луганській, Миколаївській, Запорізькій областях.

«70 тис. індивідуальних аптечок, 67 тис. індивідуальних продуктових пакетів, майже 10 тис. наборів речей першої потреби та гігієни за п’ять місяців роботи сформували і передали волонтери фонду Ukraine for Heroes в постраждалі регіони України. Центр вже об’єднав понад 5 тис. волонтерів з усіх куточків України та за кордоном», – звернула увагу Олена Шуляк.

Зазначимо, що проєкти фонду вже підтримали Американський фонд CORE, співзасновником якого є відомий актор Шон Пенн; глобальна ініціатива GIFT, яка працює в 17 країнах; працівники лісгоспів Рівненщини, Місцеві виробники «Морган Феніче», «Кроноспан Рівне»,«Віліс», «Скиба», «Гощанські ковбаси» та інші; благодійні фонди та волонтерські організації з Польщі, Німеччини, Іспанії, Франції.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy