Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Людяність - наша найпотужніша зброя у боротьбі з ворогом

  • 6584
Олена Шуляк: Людяність - наша найпотужніша зброя у боротьбі з ворогом

Війна проти України, яку розв’язала путінська Росія, стосується сьогодні кожного. Хтось захищає Україну у лавах Збройних сил і Територіальної оборони. Хтось волонтерить, допомагаючи продуктами і речами нашим військовим і біженцям. Хтось бореться з ворогом у кібер-військах, інтернет-військах, на інформаційному фронті. Хтось змушений покинути рідні домівки, рятуючи дітей і стареньких від жахів війни.

Сьогодні ми розуміємо: наша перемога залежить від кожного з нас. Від нашої єдності і згуртованості у боротьбі з ворогом. Від усвідомлення, що ми захищаємо життя – життя кожної людини. А ще – від нашої здатності у нелюдських ситуаціях залишатися людьми. Останнє – напевне, найважливіше. Адже людяність – наша найпотужніша зброя у боротьбі з ворогом. Оскільки ми захищаємо життя – ми обов’язково переможемо.

На жаль, розуміють це сьогодні не всі. На жаль, є люди, які бачать в сиутації війни передусім можливість заробити чи отримати якусь вигоду. Ми чуємо новини про те, що з біженців, які втікають від війни у більш спокійні регіони, вимагають орендну плату, яка рахується на тисячі доларів. Ми чуємо про те, що намагаються різко підняти ціни на продукти харчування. Ми чуємо про те, що на складах біля кордону затримується частина гуманітарних вантажів, конче необхідних у районах ведення бойових дій. Ми маємо свідчення про те, що за перетин кордону за «сірими» схемами вимагають гроші.

Це ще не мародерство, але це точно робота на ворога. Кожен такий випадок, кожне намагання нажитися на боротьбі народу проти окупантів та на людській біді – послаблює нашу країну, послаблює всіх нас.

На щастя, такі випадки не є масовими, але жоден з них не буде забутий, жоден не можна буде приховати. Більшість з них вже сьогодні отримує реакцію влади та правоохоронців. Покарання за правилами воєнного стану передбачені жорсткі. І вони обов’язково знайдуть цих «героїв» – сьогодні чи після нашої перемоги.

Але справа не лише в покараннях. Справа ще й у людяності. В усвідомленні того, що всі ми сьогодні – єдине ціле. Народ, який опирається ворогу. І саме в цій єдності, допомозі одне одному, співчутті та людяності – шлях до нашої спільної перемоги. Залишатися людьми, залишатися українцями сьогодні – означає позбавити ворога будь-яких шансів на успіх.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy