Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Лікарні мають бути забезпечені всім необхідним для порятунку життів українців

  • 253
Олена Шуляк: Лікарні мають бути забезпечені всім необхідним для порятунку життів українців

Під час робочої поїздки на Вінниччину голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк відвідала Обласну клінічну лікарню ім. М.І. Пирогова.

Після реконструкції у 2016 році щорічно до відділення екстреної медичної допомоги та травмпункту лікарні звертається близько 50 тисяч пацієнтів. Із кожним роком кількість звернень збільшується на 1,5-2 тисяч. Нині ж лікарня також активно надає кваліфіковану допомогу сотням військовослужбовцям.

«Тут виконують надскладні операції та рятують майже всіх. Така щира віддача медпрацівників повинна бути помічена. Мова не про винагороди, а про банальне задоволення потреб лікарні, аби фахівці могли рятувати ще більше життів», – зазначила Олена Шуляк.

Вона зауважила, що працівників вінницької лікарні турбує забезпечення пацієнтів дороговартісними лікарськими засобами за кошти місцевих бюджетів та виконання вимог постанови КМУ «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань».

«Шляхів вирішення цього питання є багато, потрібні лише однодумці та охочі взятися за справу. Тому запрошую колег долучатися, разом допоможемо одній з найкращих клінік України!», – наголосила Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy