Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Київщина залучає інвесторів у проєкт з екологічної переробки будівельного сміття

  • 1049
Олена Шуляк: Київщина залучає інвесторів у проєкт з екологічної переробки будівельного сміття

Відома ізраїльська компанія готова інвестувати у будівництво заводу з екологічної переробки будівельного сміття та демонтувати зруйновані під час бойових дій багатоповерхівки у передмісті Києва. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Після важких боїв на Київщині зруйновані сотні об’єктів, тільки в Бучанській громаді накопичилося понад 2 млн т будівельного сміття. Місцева влада не в змозі самостійно розв’язати цю проблему, тож за підтримки очільниці політичної партії «Слуга Народу» Олени Шуляк до України прибули представники ізраїльської компанії GreenMix, яка спеціалізується на переробці будівельного сміття.

«Я запросила керівництво компанії до Бучі, щоб наші ізраїльські партнери на власні очі побачили обсяг руйнувань та оцінили можливість утилізації мільйонів тонн будівельних відходів. Цей проєкт може стати основою для зміни філософії з переробки будівельного сміття в Україні, а деокупована Київська область – стати пілотним проєктом в Україні», – сказала Шуляк.

За її словами, старт такого проєкту допоможе відпрацювати найефективніші механізми взаємодії влади, муніципалітетів та приватного сектору та у перспективі застосовувати цей досвід в інших областях України, які постраждали від російської агресії.

«В процесі переробки будівельне сміття стане будівельним матеріалом для відбудови зруйнованих міст. Це новітня технологія, якої досі не було в Україні. Зараз триває напрацювання дорожньої карти проєкту, ізраїльська компанія готова за власні кошти постачати необхідне обладнання та розпочати роботи у Київській області», – заявила очільниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy