Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Із місцевих бюджетів на терооборону вже виділили понад 250 млн грн

  • 8364
Олена Шуляк: Із місцевих бюджетів на терооборону вже виділили понад 250 млн грн

За результатами позачергових сесій, які провели місцеві органи самоврядування за ініціативи фракцій «Слуга Народу», вдалося виділити додаткові понад 250 млн грн, які спрямують на формування системи територіальної оборони. Про це на брифінгу у кулуарах парламенту повідомила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Партійні офіси по всій Україні перетворені на штаби сприяння територіальній обороні. Наші депутати місцевого рівня та народні депутати за останній тиждень провели величезну роботу, щоб з’ясувати проблемні моменти, які стосуються розгортання тероборони по всіх регіонах. 15-16 лютого проведені позачергові сесії в обласних та міських радах, і за попередніми результатами з місцевих бюджетів виділено більше, ніж 250 млн грн на дофінансування територіальної оборони», – заявила вона.

Олена Шуляк розповіла, що територіальній обороні виділили приміщення, але часто вони потребують приведення у належний стан. І для вирішення проблем з електрикою, з облаштуванням зброярських кімнат та з оргтехнікою потрібні додаткові кошти.

«Були спроби зірвати позачергові сесії, де ухвалювалися рішення по подмозі територільній обороні. Це робили опоненти. Але не всі місцеві депутати пішли на такий крок. Тому хочу подякувати обласним і місцевим депутатам, які інтереси держави ставили вище, ніж особисті політичні інтереси», – сказала Олена Шуляк.

Водночас голова парламентського Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич наголосив, що за ці кошти не купуватимуть зброю чи набої.

«Зброя забезпечується Міністерством оборони. Але нагадаю, закон про територіальну оборону був ухвалений минулого року. Він вступив у дію з 1 січня. І бюджет, який закладали, орієнтувався перш за все на грошове забезпечення. На 2022 рік загальний бюджет тероборони був понад 3 млрд 98 млн грн. З цієї суми – виплата грошового забезпечення 2 млрд 865 млн грн. І звісно, на приміщення були закладені невеликі кошти. Тому що не розуміли, які фонди, які будуть приміщення. Тому додаткова допомога вкрай важлива», – заявив він.

Олександр Завітневич додав, що за його ініціативою у парламент внесений законопроєкт №7012-2, де закладено додаткове фінансування для тероборони на суму 1,2 млрд грн.

Скільки в областях виділили додаткових коштів для сприяння теробороні – у нашій інфографіці.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy