Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк ініціювала термінове засідання профільних парламентських комітетів для розгляду проблем цивільного захисту населення

  • 275
Олена Шуляк ініціювала термінове засідання профільних парламентських комітетів для розгляду проблем цивільного захисту населення

Проблеми цивільного захисту населення найближчим часом мають розглянути на спільному засідання Комітету питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування і Комітету з питань екологічної політики та природокористування.

З такою ініціативою виступила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Загибель людей під час останньої ракетної атаки у столиці — результат незадовільного стану укриттів у країні. В Україні терміново слід переглянути систему цивільних укриттів та забезпечити їх наявність та відритий доступ у всіх населених пунктах.

«Троє людей, серед яких дитина, загинули, бо не змогли потрапити в укриття під час ракетного обстрілу. Крім того, людям доводиться посеред нічних обстрілів бігти до найближчого метро, бо укриття біля їх будинків закриті, або завалені сміттям», – зазначила Олена Шуляк.

Вона нагадала, що у липні минулого року парламент ухвалив законопроєкт №7398, який передбачає облаштування системи цивільного захисту.

«Мова про бомбосховища, радіаційні укриття, споруди подвійного призначення, укріплені паркінги, метрополітен. Тобто про все, що можна використовувати для захисту людей під час ворожих атак. Важлива роль у реалізації цього закону була покладена саме на місцеву владу, яка мала зробити аудит і вказати, де треба на таких територіях збудувати точкові укриття. На жаль, бачимо, що ця проблема сповна не вирішена, внаслідок чого гинуть люди», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy