Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Громади мають боротися за кожного мешканця, щоб зберегти людський капітал

  • 270
Олена Шуляк: Громади мають боротися за кожного мешканця, щоб зберегти людський капітал

Органи місцевого самоврядування мають боротися з те, щоб мешканці їхніх громад залишалися жити в цих громадах. Адже майбутнє України залежить від збереження її людського капіталу. Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк на Форумі регіонального лідерства.

«В Україні більше 6,5 млн ВПО, 20% населення знаходиться за кордоном. Перед нами стоїть проблема конкуренції за кожну людину», – зазначила вона.

Одним з головних завдань держави Олена Шуляк вважає забезпечення українців житлом. Для цього Уряд розробив проєкт закону «Про основні засади житлової політики». Наразі тривають публічні консультації «Сучасна та ефективна житлова політика», мета яких – сформувати рекомендації щодо вдосконалення цього законопроєкту.

«Ми хочемо, щоб цей законопроєкт максимально враховував усі побажання», – зауважила Олена Шуляк.

Вона також закликала представників місцевої влади роз’яснювати громадянам необхідність внесення свого житла до електронного Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Якщо це житло буде пошкоджене обстрілами, наявність об’єкту в Реєстрі спростить процедуру подачі заявки на компенсацію по держпрограмі єВідновлення.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy