Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Громадяни рф мають бути ізольовані від цивілізованого світу

  • 7414
Олена Шуляк: Громадяни рф мають бути ізольовані від цивілізованого світу

Верховна Рада звернулася до Європейського Союзу, країн-членів ЄС, інституцій ЄС, парламентів та урядів його держав-членів із закликом скасувати туристичні візи, заборонити видачу шенгенських віз для громадян росії, не визнавати російські паспорти, видані на нещодавно окупованих територіях України.

Відповідні постанови №7710 та №7733 підтримали народні депутати на засіданні у вівторок, 6 вересня.

Як повідомила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, більшість громадян російської федерації підтримує кровопролитні дії своєї влади на території України.

«Тому платою за таке толерування має бути скасування дії існуючих туристичних віз росіянам, зокрема тим, які вже перебувають на території країн Європейського Союзу, а також авіаційне та наземне сполучення з російською федерацією», – зазначила вона.

Голова партії додала, що враховуючи грубе порушення рф Статуту ООН та інших фундаментальних норм міжнародного права, народні депутати закликали країни Європейського Союзу встановити обмеження на видачу шенгенських віз для громадян держави-агресора.

«ЄС має повністю припинити дію Угоди з Росією про спрощений порядок оформлення віз, не визнавати російські паспорти, видані на нещодавно окупованих територіях України та напрацювати спільну позицію про анулювання 10 мільйонів вже виданих росіянам діючих шенгенських віз», – наголосила Олена Шуляк.
Народна депутатка додала, що винятками можуть бути лише гуманітарні питання, возз’єднання родини, політичні переслідування, отримання дозволу на імміграцію.

«Лише потужна підтримка жорстких санкцій країнами Європейського Союзу сприятиме послабленню позицій агресора та якнайшвидшій його капітуляції», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy