Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Глобальний саміт миру запустить процес фактичної імплементації української Формули миру

  • 91
Олена Шуляк: Глобальний саміт миру запустить процес фактичної імплементації української Формули миру

За декілька тижнів у Швейцарії відбудеться історична подія – Глобальний саміт миру, ініційований Україною. На заході обговорюватиметься Українська формула миру – стратегія, спрямована на завершення війни та досягнення справедливого та сталого миру для України. Про це повідомила Голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку і містобудування, очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«80 держав світу, серед яких країни G7, G20, БРІКС, країни, що є нашими союзниками, та країни, які займають дипломатичний нейтралітет, зберуться у Швейцарії, щоб відповісти на глобальне питання: чи буде світ будуватися на основі міжнародного права чи на основі права сильного», – зазначила Олена Шуляк.

Народна депутатка нагадала, що головна мета Української формули миру – об’єднати світову спільноту для примусу росії до припинення війни.

«Понад 80 країн світу вже підтримали ідеї цієї ініціативи, включаючи країни ЄС та інші регіони, показуючи, що це питання має глобальне значення. Учасники Української формули миру об’єднуються для посилення економічного та санкційного тиску на росію, щоб нагадати агресору, що війна не може продовжуватися без наслідків», – наголосила Олена Шуляк.

Очільниця партії відзначила: українська формула відрізняється від інших мирних планів та пропозицій тим, що вона не пропонує поступок щодо нашої території та не визнає окупацію.

«Україна не просто бореться за свої права. Вона пропонує шлях до миру, який може стати шансом для всього світу виправити помилки минулого та забезпечити стабільність та безпеку. Наскільки успішно це буде – залежить від єдності та рішучості міжнародної спільноти», – наголосила Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy