Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Економіка України витримала перший удар війни

  • 8099
Олена Шуляк: Економіка України витримала перший удар війни

Завдяки зусиллям Уряду та Нацбанку гривня тримається, її здешевлення є незначним. Банківська система працює стабільно, а виплата пенсій відбувається вчасно і в повному обсязі – і так буде надалі.

Про це під час брифінгу заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Можемо відверто сказати: економіка України перший удар війни витримала. Завдяки зусиллям Уряду та Нацбанку гривня тримається, її здешевлення не перевищує 10-15 відсотків, тобто є незначним. Українська банківська система працює стабільно. Довіра до фінансових інституцій залишається на високому рівні», – зазначила очільниця «Слуги Народу».

Вона також повідомила, що безготівкові і карткові розрахунки працюють. Існують поодинокі випадки, коли компанії і підприємці відмовляються приймати банківські картки – про них громадяни можуть повідомляти на спеціальну гарячу лінію. Реакція на такі повідомлення буде швидкою та ефективною, запевнила Олена Шуляк.

Крім того, за підсумками лютого в Україні зафіксовано перевиконання бюджетних надходжень. Олена Шуляк подякувала українському бізнесу, який сплачував податки, а деякі підприємці навіть сплачували податки за лютий авансом.

До того ж, нині виплата пенсій відбувається вчасно і в повному обсязі, незважаючи на воєнний стан, зазначила очільниця «Слуги Народу». На початку березня було проведено заплановану індексацію пенсій.

«Станом на 17 березня 2022 року банки зарахували кошти на рахунки 99,99 % одержувачів пенсій. У регіонах, де проводиться виплата, «Укрпошта» доставила вже 73,72 % профінансованої суми. Те саме стосується зарплат і соцвиплат. Держава піклується про своїх громадян і продовжує виконувати свої зобов’язання. Всі органи фінансової системи країни працюють 24/7, і так буде надалі», – заявила Олена Шуляк.

За її словами, падіння ВВП за підсумками року уникнути не вдасться. Однак відразу після перемоги в Україні розпочнеться велика відбудова.

«Ми відбудуємо кожен дім, кожну дорогу, кожен дитсадок і школу. І нам у цьому буде допомагати увесь світ. Вже бачимо в цьому підтримку від міжнародних партнерів. Італія і Греція вже заявили про намір повністю відбудувати драмтеатр і пологовий будинок у Маріуполі. І це лише початок. Сьогодні ж нашою метою є зберегти економіку, пристосувати її до потреб воєнного часу та забезпечити всім необхідним і Збройні сили, і громадян», – підсумувала голова політсили.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy