Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Допомога переселенцям — один з пріоритетів «Слуги Народу»

  • 6389
Олена Шуляк: Допомога переселенцям — один з пріоритетів «Слуги Народу»

З початком війни постала проблема евакуації людей та допомоги переселенцям. Саме над цим працюють представники парламентської більшості. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час наради у віце-прем’єр-міністра України – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук за участі парламентарів та урядовців.

«Всі наші партійні офіси зараз працюють як гуманітарні хаби та надають цілодобову допомогу переселенцям. До цього залучені всі наші депутати. Крім того, залучаємо міжнародну гуманітарну допомогу», – пояснила очільниця «Слуги Народу».

Вона констатувала, що на міжнародному рівні партія доклала всіх зусиль, щоб допомогти переселенцям, яких у Європі налічують близько 5 млн осіб.

«Парламенту та уряду слід об’єднати зусилля, щоб мати більше конкретних результатів. До прикладу разом з Міністерством цифрової трансформації можемо створити у Дії послугу «є-переселенець», де можна буде подавати та отримувати документи, довідки та іншу допомогу», – сказала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy