Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Добровольці можуть отримати статус учасників бойових дій

  • 6251
Олена Шуляк: Добровольці можуть отримати статус учасників бойових дій

Добровольців, які не вступили до ЗСУ, МВС, Нацполіції, Нацгвардії, СБУ, але брали участь у забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф та інших питань, можуть визнати учасниками бойових дій.

Верховна Рада ухвалила сьогодні за основу відповідний законопроєкт №7322.

Як повідомила голова партії «Слуга Народу Олена Шуляк, багато наших співвітчизників і громадян інших держав з перших днів війни самовіддано захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України у складі добровольчих формувань, які не мали державної реєстрації.

«Тому абсолютно справедливо, що добровольці, які воювали, але з тих чи інших причин не увійшли до офіційних військових формувань, на рівні з ними отримали статут учасника бойових дій», – зазначила вона.
Народна депутатка «Слуги Народу» нагадала, що чинне законодавство передбачало статус учасника бойових дій лише у разі, якщо особа служила або служить у ЗСУ, МВС, Нацполіції, Нацгвардії, СБУ та інших військових формуваннях чи правоохоронних органах.

«Цю несправедливість подолано! Самовіддана праця добровольців на рівні з іншими захисниками України буде гідно оцінена. Жоден доброволець не має ходити по «високих кабінетах», випрошуючи те, що він заслужив самовідданою працею в обороні нашої держави», – наголосила Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy