Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Дякуємо Борису Джонсону та віримо в подальшу співпрацю з Великою Британією

  • 723
Олена Шуляк: Дякуємо Борису Джонсону та віримо в подальшу співпрацю з Великою Британією

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон був і залишається одним з найкращих друзів України, завдяки якому Україна змогла втримати навалу російських військ. Але Велика Британія допомагатиме Україні й надалі, незалежно від прізвища очільника її уряду.

На цьому наголосила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, коментуючи заяву Бориса Джонсона про відставку.

«Борис Джонсон став одним з локомотивів міжнародної підтримки України. Він не давав європейському політикуму заснути, втомитися від нашої війни. Постійно підкреслював, що це – війна проти всього цивілізованого світу, а не лише України. А головне – підтримував нас не на словах, а на ділі», – сказала Олена Шуляк.

Разом з тим вона зауважила, що відставка Бориса Джонсона ні в якому разі не означатиме припинення підтримки України з боку Великої Британії.

«В Радянському Союзі та пострадянських диктатурах політичний курс залежав від однієї людини. Недарма прізвища таких людей давали назви цілим епохам. Європейські демократії так не працюють. В них все залежить від волі народу, яку втілюють в життя державні інституції, цим народом обрані. Тому ми очікуємо продовження плідної співпраці з Великою Британією навіть після зміни прем’єр-міністра», – пояснила голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy