Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Держава захищатиме та допомагатиме жертвам сексуального насильства з боку російських солдатів

  • 670
Олена Шуляк: Держава захищатиме та допомагатиме жертвам сексуального насильства з боку російських солдатів

Правоохоронні та державні органи, а також громадський сектор будуть напрацьовувати дієвий алгоритм допомоги людям, які стали жертвами сексуального насильства з боку російських військовослужбовців.

«За даними Генпрокурора Ірини Венедиктової, жертвами насилля ставали не лише українські жінки і чоловіки, але й діти і навіть люди похилого віку. Ці факти вкотре підтверджують, що росіяни-окупанти втратили будь-яку людську подобу. Це психічно хворі люди, інакше як можна пояснити таку жорстокість у сучасному цивілізованому світі. Але ми знаємо точно: винні понесуть покарання! Саме для цього ми вже напрацьовуємо механізм допомоги жертвам – і фізично, і морально, і юридично», – сказала голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

За її словами, Україна планує застосувати міжнародні протоколи розслідування таких воєнних злочинів.

Окрім того, аби уникнути повторної травматизації потерпілих при роботі з жертвами, буде розроблена і розповсюджена зрозуміла інструкція для жертв, як зафіксувати злочин, додала Олена Шуляк.

«Також закликаю ЗМІ не полювати за жертвами. І жодним чином не травмувати їх психологічно знову», – зауважила Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy