Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: У парламенті напрацювали законопроєкт щодо компенсації українцям втраченого житла

  • 1046
Олена Шуляк: У парламенті напрацювали законопроєкт щодо компенсації українцям втраченого житла

Держава готується забезпечувати українців компенсацією за пошкодження та знищення їхнього житла під час війни. Зокрема, йдеться про надання житлової площі з обмеженням до 150 кв. метрів, а не грошей.

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк на брифінгу.

Відповідний законопроєкт №7198 вже зареєстрований у парламенті. Це ініціатива Президента, розроблена спільно з урядом і ВРУ. 

«Люди, які втратили своє житло, домівки яких зруйновані або пошкоджені, обов’язково мають зареєструватися через застосунок «Дія». Вони матимуть право на отримання компенсації. Ініціатива стосується житлових приміщень громадян України», – уточнила вона.

За словами Олени Шуляк, це дозволить державі вже зараз почати працювати та прораховувати витрати на відновлення житла, зокрема йдеться про сотні мільярдів гривень.

«Це питання турбує велику кількість людей, бо в багатьох містах повністю зруйновані будинки. Цим законопроєктом ми передбачили також, що людина зможе обирати місто, де хоче оселитися. Тобто якщо квартира була в Харкові, то власник зруйнованого житла зможе обрати відповідну квартиру з такими ж характеристиками в іншому обласному центрі», – розповіла голова партії.

Народна депутатка «Слуги Народу» сподівається, що ця ініціатива допоможе збирати інформацію про збитки і надалі використовувати в судових позовах для отримання компенсації наших втрат від рф.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy