Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Держава компенсує роботодавцям ЄСВ за працевлаштування безробітних

  • 764
Олена Шуляк: Держава компенсує роботодавцям ЄСВ за працевлаштування безробітних

Верховна Рада запровадила додаткові стимули для роботодавців створювати нові робочі місця. Депутати ухвалили в другому читанні та в цілому законопроєкт №6067, відповідно до якого роботодавцям компенсуватимуть частину витрат на оплату праці або ЄСВ за працевлаштування деяких категорій зареєстрованих безробітних.
 
Про це повідомила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.
 
«Роботодавець, який працевлаштує людину, що є зареєстрованим безробітним понад 6 місяців, отримуватиме від держави компенсацію ЄСВ протягом року», – пояснила вона.
 
Депутатка також додала, що держава компенсуватиме роботодавцю половину витрат на оплату праці працевлаштованого учасника бойових дій, молоді, самотніх батьків, батьків дітей із інвалідністю, осіб передпенсійного віку, осіб з інвалідністю та інших вразливих категорій громадян.
 
Олена Шуляк наголосила, що відповідно до ухваленого законопроєкту, зміниться розмір та тривалість виплати допомоги по безробіттю залежно від страхового стажу особи.
 
«Сьогодні в Україні більше трьохсот тисяч осіб є зареєстрованими безробітними. У цей нелегкий час держава має створити всі необхідні умови для того, аби роботодавці мали стимул працевлаштовувати осіб, які шукають роботу, сплачували податки і наближали Україну до перемоги!», – підсумувала очільниця партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy