Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Членство України в ЄС та НАТО стане найкращою даниною пам’яті учасникам Революції Гідності

  • 144
Олена Шуляк: Членство України в ЄС та НАТО стане найкращою даниною пам’яті учасникам Революції Гідності

Сьогодні Верховна Рада ухвалила Постанову до 10-річчя Євромайдану та Революції Гідності, в якій наголошується на незворотності трансформації України та виконання всіх вимог для набуття повноправного членства в Європейському Союзі та НАТО.

Про це повідомила голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

«Події Революції Гідності були героїчними та трагічними водночас. Вони напряму пов’язані зі злочинною політикою тогочасного режиму, керованого кремлем. Подальшою відповіддю країни-агресора на прагнення українців до свободи, демократії та незалежності стала широкомасштабна збройна агресія рф проти України, окупація Криму та частин Донбасу, а також геноцид українського народу», – зазначила Олена Шуляк.

Голова Комітету наголосила на визначальній ролі Героїв Небесної Сотні та Захисників і Захисниць України, які віддали свої життя за ідеали демократії та свободи.

«Україна продовжує платити велику ціну за своє право визначати своє майбутнє та бути повноправною частиною Європи. Членство України в Європейському Союзі та НАТО стане найкращою даниною пам’яті учасникам Революції Гідності та воїнам, які загинули в боротьбі за свободу та демократію», – наголосила Олена Шуляк.

Народна депутатка додала, що у Постанові Верховна Рада закликає міжнародну спільноту до посилення військової, економічної, фінансової, гуманітарної допомоги Україні з метою щонайшвидшого відновлення територіальної цілісності України, виведення російських військ з її території та відновлення миру на європейському континенті.

«Євромайдан та подій Революції Гідності відіграли важливу роль у становленні України як демократичної держави. Наше прагнення до набуття повноправного членства в Європейському Союзі та НАТО, здійснення подальших кроків щодо реалізації європейських демократичних цінностей є незмінними», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy