Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Чергові вибори парламенту мають відбутися у 2023 році

  • 11484
Олена Шуляк: Чергові вибори парламенту мають відбутися у 2023 році

Чергові парламентські вибори повинні відбутися за законом – у 2023 році, і партія «Слуга Народу» не звертатиметься до Конституційного Суду, щоб отримати відповідне рішення щодо дати їхнього проведення.

Про це заявила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк в інтерв’ю Українським новинам.

«З іншого боку, група із 45 народних депутатів може звернутися до КС, але повторюсь, партія не буде робити якусь ініціацію на з’їзді чи політраді, щоб стимулювати депутатів звертатися до КС. Якщо буде якесь відповідне рішення КС, політична партія «Слуга Народу» може розглянути і політично підтримати або не підтримати. Однак це політичне рішення партії не буде ніяким чином впливати на рішення КС», – сказала вона.

Олена Шуляк зауважила, що є маленька несправедливість в тому, що наявна різниця між достроковими і черговими виборами.

«Ті народні депутати, які обиралися на дострокових, мають менший термін, ніж якби були обрані на чергових виборах. Для нас це політично означає, що потрібно працювати в півтора рази швидше і інтенсивніше для того, щоб виконати всі обіцянки, з якими ми приходили в Раду і які зафіксовані в програмних документах», – додала народна депутатка.

Голова партії вважає несправедливим, що для депутатів минулих скликань було 5 років для виконання обіцянок, а для нинішніх 4 роки і 2 місяці. Водночас, переконана Олена Шуляк, хотілось би говорити менше про терміни, а більше про те, чи виконали депутати всі пункти і чи досягнуть поставлених цілей.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy