Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Через «Дію» надійшло майже 300 тис. заявок про зруйноване житло

  • 348
Олена Шуляк: Через «Дію» надійшло майже 300 тис. заявок про зруйноване житло

Внаслідок збройної російської агресії загальна площа пошкодженого та знищеного житла в Україні сягає понад 20 млн квадратних метрів і цей показник щодня збільшується. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«На сьогодні через портал та застосунок «Дія» отримано 299 тис. 642 заявки про знищене та пошкоджене майно. Загальна площа збитків – 20 млн 723 тис. 877 квадратних метрів житла. З одного лише тимчасово захопленого окупантами Маріуполя на портал «Дія» надійшло 47 тис. 407 заявок про пошкодження та руйнування 2 млн 949 тис. 113 квадратних метрів житла», – повідомила Шуляк.

Вона констатувала, що окупанти не припиняють обстрілів і водночас намагаються приховати наслідки бомбардувань – окупанти зносять житлові будинки в історичному центрі Маріуполя й видаляють їх з російських Яндекс-мап.

«Ми фіксуємо всі факти руйнувань і вже зараз працюємо над відбудовою. Зокрема парламент вже ухвалив законопроєкт №8027 про створення Фонду ліквідації наслідків збройної російської агресії. Крім того, до другого читання готовий законопроєкту №7198 про компенсацію за знищене та пошкоджене житло. Ми обов’язково все відновимо», – запевнила очільниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy