Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Безбар’єрність стане одним з важливих принципів у процесі відновлення України

  • 354
Олена Шуляк: Безбар’єрність стане одним з важливих принципів у процесі відновлення України

Процес відновлення України після війни відбуватиметься за принципами безбар’єрності.

Про це сказала голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час конференції руху «ЗеЖінки» про безбар’єрність.

«На Україну чекає велика перемога і велике відновлення. Ми вже маємо об’єднане Міністерство відновлення, а також у нас є агенція з відновлення. Нові молоді та прогресивні люди змінюватимуть стандарти і підходи у питанні відновлення України, щоб змінювати безбар’єрність на всіх рівнях – як фізичному, так і ментальному», – зауважила вона.

Голова партії нагадала, що ініційований нею законопроєкт № 5655 про реформу містобудування має на меті зробити наші міста зручними, зберегти архітектурну спадщину, викорінити корупцію та організувати містобудівний процес так, щоб кожна людина з інвалідністю та представник чи представниця маломобільних груп мала можливості для життєдіяльності, яку так потребує.

«Під час підготовки та ухвалення законопроєкту 5655 про реформу містобудування, ми зіткнулись з ситуацією, коли Асоціація міст України та мери попросили виключити з закону норму про те, що сайти органів місцевого самоврядування повинні бути адаптовані під людей з вадами зору та слуху. Так не має бути. Ми повинні бути єдині в прагненні допомогти людям», – переконана представниця «Слуги Народу».

Як зауважила Олена Шуляк, після нашої перемоги питання безбар’єрності набере величезних обертів, адже в нашій країні буде багато ветеранів. І якщо раніше держава часто ігнорувала потреби маломобільних груп та людей з інвалідністю — зараз так не буде.

«Час долати фізичні та емоційні бар’єри, зважуватися на конкретні рішення та підтримувати їх загально», — закликала Олена Шуляк.

Народна депутатка також зазначила, що у процесах відновлення нашої країни жінки мають бути представлені на рівні з чоловіками.

«Зі свого боку, ми допомагатимемо і з новими містобудівними стандартами, і взагалі зі стандартами відновлення України», – підсумувала голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy