Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк анонсувала створення платформи для розвитку громад по всій Україні

  • 10362
  • 2
Олена Шуляк анонсувала створення платформи для розвитку громад по всій Україні

В Україні створять спеціальну платформу, що допомагатиме громадам розвиватися, ефективно використовувати кошти та реалізовувати інфраструктурні проєкти на місцях.

Про це заявила очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час наради представників партії (членів Комітету ВРУ з питань місцевого самоврядування) з представниками Всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування.

«Спроможність громад – це в першу чергу конкурентоздатність та орієнтованість на результат. Все це неможливо без знань, компетенцій та управлінського досвіду. Саме тому платформа для взаємодії громад має на меті об’єднати лідерів місцевого самоврядування для обміну інформацією та навичками з громадами, які тільки розпочинають свій шлях, а також навчити правильно залучати співфінансування та реалізовувати інфраструктурні проєкти», – сказала вона.

Як повідомила Олена Шуляк, у роботі платформи братимуть участь представники Офісу Президента, уряду, парламенту, Всеукраїнської асоціації громад, Асоціації об’єднаних територіальних громад, Асоціації міст України, бізнесу, Всеукраїнського об’єднання старост, громадських та експертних організацій.

«Новий майданчик надаватиме громадам допомогу у формуванні ідей, проєктів і пошуку шляхів їхньої реалізації, виборі джерел фінансування і ефективному використанні коштів на місцях. Ми також зможемо об’єднати громади навколо великих державних проєктів», – додала голова партії.

Така ініціатива, переконана народна депутатка, лідерка «Слуги Народу», інституційно посилить громади, і з’явиться можливість не лише розробляти та втілювати їхні стратегії розвитку, а й реалізувати урядові та президентські проєкти в регіонах.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Данило
Данило
2 роки тому

💚

Анатолій
Анатолій
2 роки тому

Вперед панове.

57533096_1641436432667500_7363834979337371648_n.jpg

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy