Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Мошенець: У законодавчому плані Україна виконала вимоги для започаткування перемовин про членство в ЄС

  • 204
Олена Мошенець: У законодавчому плані Україна виконала вимоги для започаткування перемовин про членство в ЄС

З точки зору законодавства Україна виконала всі вимоги для започаткування перемовин про членство в ЄС. Йдеться про зміни та посилення в антикорупційних органах, відновлення та публічність декларування, реформування судової системи, врегулювання питання про нацменшини, зміни щодо політично значущих осіб тощо.

Про це розповіла народна депутатка від фракції «Слуга Народу», заступниця голови Комітету ВР з питань антикорупційної політики Олена Мошенець.

За її словами, зараз відбувається процес так званого скринінгу. Це необхідно для імплементації актів права ЄС.

Як пояснила Олена Мошенець, скринінг включає кілька основних етапів: розʼяснювальні сесії та двосторонні зустрічі. В процесі обговорень аналізуються особливості функціонування права ЄС у кожному з 33 розділів та проводяться безпосередні зустрічі з Україною для уточнення окремих позицій.

Уже в 20 числах лютого мають відбутися так звані скринінгові зустрічі, які будуть стосуватися теми «Верховенства права та основні права».

«І от в такому режимі до кінця травня ці обговорення проходитимуть по кожному конкретному пункту і потрібно узгоджувати законодавство ЄС та України. Якщо все буде добре, то дійсно в червні ми можемо мати вже конкретний результат», – висловила сподівання народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy