Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Мошенець: ПАРЄ ухвалила Резолюцію щодо захисту дітей від насильства в Інтернеті

  • 70
Олена Мошенець: ПАРЄ ухвалила Резолюцію щодо захисту дітей від насильства в Інтернеті

Останній день весняної сесії ПАРЄ приніс ухвалення Резолюції щодо захисту дітей від насильства в Інтернеті. Про це повідомила народна депутатка від «Слуги Народу» та заступниця члена Постійної делегації у ПАРЄ Олена Мошенець.

«Стрімкий розвиток технологій відкриває широкі можливості для порушення права на безпеку дітей. Кожен шостий підліток став жертвою кібербулінгу. У 2022 році, порівняно з 2010 роком, кількість повідомлень про сексуальне насильство у світовій мережі в ЄС зросло у 652 рази. В Україні ситуація ще загрозливіша, бо через війну та умови постійної небезпеки 24% школярів навчаються дистанційно», – зазначила Олена Мошенець.

Втім, за словами народної депутатки, Україна активно протидіє онлайн-загрозам.

«Запрацював перший портал повідомлень про сексуальне насильство над дітьми в мережі «StopCrime». Проєкт «Stop Sexting», чат-бот «Кіберпес» та освітній серіал «Безпека дітей в Інтернеті для батьків» — невелика частина системної роботи у боротьбі за безпечне середовище в кіберпросторі. Ми не маємо права бути байдужими. Обов’язок дорослих — притягнути до відповідальності всіх, хто створює небезпеку для дітей у цифровому світі», – повідомила Олена Мошенець.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy