Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Мошенець: «Хтось у Конституційному суді грається з вогнем, захищаючи Тупицького навіть після санкцій США»

  • 6795
Олена Мошенець: «Хтось у Конституційному суді грається з вогнем, захищаючи Тупицького навіть після санкцій США»

На сайті Конституційного суду з’явилось інформаційне повідомлення щодо підтримки Венеційською комісією рішення КС про відтермінування приведення до присяги призначених Президентом Володимиром Зеленським нових суддів Конституційного суду.

Характер цього повідомлення і акценти при його поширенні у ЗМІ свідчать про те, що Венеційську комісію намагаються використати в інтересах колишнього очільника КС Олександра Тупицького. У цьому переконана заступниця голови парламентського Комітету з питань антикорупційної політики Олена Мошенець.

«Друзі пана Тупицького всередині Конституційного суду повинні припинити будь-які маніпуляції. Якщо вже з’явилось навіть рішення Сполучених Штатів про санкції щодо цього пана, то це однозначний сигнал, що будь-які намагання ламати реформи в Україні отримають жорстку відповідь», – заявила вона.

Призначення суддів Конституційного суду України за президентською квотою, за словами народної депутатки, означає вихід України з конституційної кризи.

«Це та сама криза, коли зникла кримінальна відповідальність за брехню в деклараціях, а разом з цим були припинені перевірки декларацій НАЗК та розгляд справ у ВАКС. Сотні справ і мільйони коштів залишились декриміналізованими. Хтось у Конституційному суді відверто грається з вогнем, захищаючи Тупицького ще й зараз», – зазначила Мошенець.

Ідеться про рішення Конституційного суду від 27 жовтня 2020 р., яке поставило під загрозу всю систему антикорупційних інституцій держави та європейське майбутнє країни.

Нагадаємо, 26 листопада Президент України Володимир Зеленський призначив за своєю квотою двох суддів Конституційного суду, відібраних з кандидатів, які пройшли відкритий та прозорий конкурс.

Суддівські крісла отримали президент Національної академії правових наук України Олександр Петришин та професорка Львівського національного університету імені Івана Франка Оксана Грищук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy