Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Мошенець: Ембарго на будь-які відносини з росією і білоруссю дозволить зупинити агресора

  • 485
Олена Мошенець: Ембарго на будь-які відносини з росією і білоруссю дозволить зупинити агресора

Санкції відносно держави-агресора росії та її сателітів можуть бути ефективними лише за умови їх застосування у всіх галузях.

Про це заявила заступник голови Комітету з питань антикорупційної політики Олена Мошенець.

За її словами, ще задовго до вторгнення в Україну РФ підсадила на «нафто-газову голку» багато країн світу.

«США та Великобританія вчасно зрозуміли, що така залежність смертоносна та знайшли силу волі відмовитися від неї, тоді як окремі держави ЄС стали дуже залежними від російського газу й до цього часу переконують, що відмовлятися необхідно поступово, щоб економічний ефект не був таким відчутним. Проте й вони вже зрозуміли ціну газової залежності від росії: у ЄС планується лише за цей рік зменшити залежність від російського газу на 2/3», – пояснила вона.

Поки політики дискутують щодо нових санкцій для росії та відмови від російського газу, в Україні гинуть невинні цивільні люди, а потік біженців збільшує ймовірність виникнення загальноєвропейської гуманітарної катастрофи, яка може коштувати Європі набагато дорожче, ніж тотальне ембарго росії, зауважила Олена Мошенець.

Народна депутатка переконана: потрібні спільні рішучі дії всіх цивілізованих країн та, зокрема, країн європейської спільноти.

«Так, від міжнародної платіжної системи SWIFT мають бути відключеними всі російські та білоруські фінансові установи, зокрема має бути відключеним російський банк «Сбербанк», який частково належить ПАО «Газпром» – одній з ключових компаній, що фінансує війну проти України. Терміново має бути запроваджено ембарго на російські нафту, газ і вугілля, які сьогодні є головним джерелом фінансування війни. Прибутки від продажу вуглеводнів, у тому числі, використовуються на нові крилаті ракети проти українських населених пунктів», – наголосила політик.

Крім того, Європа має припинити взаємодіяти з російськими компаніями і у сфері рибного господарства. Будь-яке зволікання дозволяє росії отримувати прибутки ще й з рибного промислу та фінансувати кровопролитну війну з Україною, каже Олена Мошенець.

Окрім того, санкції мають стати не тільки жорсткішими, але й охопити ширшу частину російської керівної еліти. До санкційного списку має бути включений більш широкий сегмент російських чиновників, у тому числі губернатори та мери, які підтримують політику путінського режиму і є його складовою, підсумувала депутатка «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy