Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Криворучкіна: Унаслідок дій рф українське довкілля зазнало шкоди на понад 1,35 трлн грн

  • 441
Олена Криворучкіна: Унаслідок дій рф українське довкілля зазнало шкоди на понад 1,35 трлн грн

З початку повномасштабного вторгнення рф і внаслідок дій країни-терориста навколишньому середовищу України була завдана шкода на суму понад 1,35 трлн грн.

Про це повідомила головний координатор Оперативного штабу з фіксації екозлочинів рф, народна депутатка «Слуги Народу» Олена Криворучкіна.

Збитки рахуються за напрямками «шкода земельним ресурсам», «шкода атмосферному повітрю» та «шкода водним ресурсам».

«Мова йде про 574 опрацьовані випадки з понад 800, які було внесено до реєстру. Найбільшу шкоду завдано атмосферному повітрю, збитки за цим напрямком становлять 924 068 107,90 тис. грн», – сказала вона.

Водночас Олена Криворучкіна наголошує, що сума збитків може значно збільшитися після опрацювання усіх зареєстрованих випадків, що мають ознаки еко-злочину, а також після проведення необхідних експертиз, щодо встановлення екологічних збитків, на українських територіях, які наразі окуповані ворогом.

Надалі доказова база, зібрана фахівцями Оперативного штабу, буде використовуватися у міжнародних судових процесах проти рф.

Як відомо, з 1 березня 2022 року на базі Державної екологічної інспекції України працює Оперативний штаб по фіксації, збору інформації та розрахунку збитків заподіяних навколишньому природному середовищу внаслідок агресії рф на території України. До складу Штабу входять представники Держекоінспекції, Спеціалізованої екологічної прокуратури, Верховної Ради України, РНБО, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Служби безпеки України та інших державних установ і організацій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy